Łóżka tapicerowane 120x200 cm 

Odpowiednie łóżko to podstawa każdej sypialni. Dlatego jego wybór powinien być przemyślany i odpowiednio dobrany do stylu i estetyki pomieszczenia. Dla nieco mniejszych sypialni proponujemy wybór łóżka tapicerowanego 120x200 cm - jest to odpowiedni wymiar dla jednej osoby, ale może być także dobry dla dwóch osób. Nasz sklep oferuje łóżka tapicerowane 120x200 cm w różnych konfiguracjach kolorystycznych i tkaninowych. Jednak najpopularniejsze są łóżka tapicerowane welurem.  

120x200 cm

 

Łóżko tapicerowane 120x200 cm z pojemnikiem na pościel

Oprócz aspektów wizualnych warto także skupić się na łóżku tapicerowanym, które będzie posiadało pojemnik na pościel. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskamy dodatkową przestrzeń do przechowywania zapasowych kompletów pościeli, kocy czy innych rzeczy, które zalegają nam w domu. Łóżko tapicerowane 120x200 cm z pojemnikiem na pościel okaże się świetnym wyborem przy małych pomieszczeniach, gdzie każdy centymetr ma znaczenie.
Łóżka tapicerowane 120x200 cm mogą posiadać drewniany lub metalowy stelaż. W zależności od wyboru stelaże podnoszą się na podnośnikach sprężynowych (dla drewnianych stelaży) lub na podnośnikach gazowych (dla metalowych stelaży).

Łóżko tapicerowane 120x200 cm unikatowe wezgłowia 

To co odróżnia łóżka tapicerowane pomiędzy sobą to unikatowe wezgłowia. Różnią się one zarówno kształtem jak i wzorami, które na nich występują. W ofercie łóżek tapicerowanych 120x200 cm odnajdziesz wysokie i niskie wezgłowia jak również prostokątne i zaokrąglone. Sklep Tanie Meblowanie oferuje szeroką gamę zagłówków, które przytwierdzone są do ramy łóżek. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl