Łóżko kontynentalne 140x200 Link 10 brązowe tkanina plecionka
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Cechy produktu:
- obicie w brązowej tkaninie plecionce,
- eleganckie przeszycia na wezgłowiu,
- powierzchnia spania o wymiarach 140x200 cm,
- wbudowany materac bonell o twardości H3,
- model powystawowy,
- łóżko do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 140x200 cm |
| Wysokość mebla | 112 cm |
| Szerokość mebla | 142 cm |
| Długość mebla | 142 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | tak |
| Pojemnik na pościel | nie |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | plecionka |
| Kolor | odcienie brązu |
| Tkanina | Sawana 26 |