Łóżko tapicerowane 160x200 z pojemnikiem i stelażem metalowym Bali zielone welurowe
Cena regularna:
2 409,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko tapicerowane 160x200 z pojemnikiem i stelażem metalowym Bali zielone welurowe
Łóżko tapicerowane Bali 160x200 to doskonałe połączenie prostoty z wyważoną elegancją. Zielone łóżko tapicerowane Bali doskonale wkomponuje się w sypialnie w dowolnej aranżacji, nadając jej niepowtarzalnego klimatu. Łóżko tapicerowane Bali czerpie ze stylu skandynawskiego łącząc ze sobą minimalizm i subtelność z wysoką funkcjonalnością. Wezgłowie, boki oraz front łóżka tapicerowanego Bali zostało efektownie przeszyte pionowymi pasami. Wezgłowie łóżka zostało pokryte miękką gąbką, dzięki czemu komfort oparcia jest bardzo wysoki.
Ze względu na swoją ponadczasową formę oraz solidność wykonania, łóżko tapicerowane Bali 160x200 zagości w Twojej sypialni na lata!
Model łóżka tapicerowanego Bali został pokryty niezwykle odporną tkaniną welurową Monolith. Atutem tego materiału jest powłoka hydrofobowa, zabezpieczająca przed wchłanianiem płynów oraz wysoka odporność na ścieranie. Jest przyjemna w dotyku, o subtelnej fakturze z delikatnym meszkiem.
Łóżko jest wyposażone w pojemnik na pościel oraz stelaż metalowy na podnośnikach gazowych, ciesząc wysokim komfortem użytkowania oraz solidnością materiałów.
Cechy produktu:
- Kolor zielony
- Wymiary pod materac: 160×200 cm
- Pionowe przeszycia
- Pojemnik na pościel
- Stelaż metalowy z podnośnikami gazowymi
- Spód łóżka wykończony białą płytą HDF
- Metalowe, chromowane nóżki
- Tkanina Monolith to welur, który jest niezwykle przyjemny w dotyku oraz posiada pokrycie powłoką hydrofobową
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu
Kolory mogą się nieznacznie różnic w zależności od monitora/ekranu.
Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 160x200 cm |
| Wysokość mebla | 90 cm |
| Szerokość mebla | 175 cm |
| Długość mebla | 223 cm |
| Wysokość nóżek | 4 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | tak |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Stelaż | metalowy |
| Rodzaj stelaża | podnoszony |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | welur |
| Kolor | odcienie zieleni |
| Tkanina | Monolith 37 |