Fotel retro z miękką wysoką poduszką, stelaż dębowy, ciemnoszara tkanina
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Fotel w stylu PRL retro z miękką wysoką poduszką, stelaż dębowy, ciemnoszara tkanina
Minimalistyczna i geometryczna bryła, stylowe drewniane podłokietniki, wysoka gęsto upakowana pianka na siedzisku- to właśnie kultowy, doskonale każdemu znany fotel w stylu PRL.
Fotel retro w stylu PRL to fenomenalna propozycja do salonu czy przestrzeni biurowej, a także barów czy kawiarni. Mebel ten sprawi, że Twoje pomieszczenie nabierze wyjątkowego klimatu.
Miękkie siedzisko wypełnione pianką i sprężynami falistymi zapewni pełny komfort i odprężenie, a picie kawy lub herbaty będzie jeszcze przyjemniejsze niż dotychczas!
Stelaż fotela może być wykonany z drewna bukowego lub dębowego, a siedzisko i oparcie pokryte wybraną z gamy poniżej tkaniną.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- Model: Fotel w stylu PRL
- Kolor siedziska: Ciemnoszary — Matana 05 (podstawowy)
- Stelaż: Dębowy
- Materiał: Welur
- Siedzisko pokryte pianką i sprężynami falistymi
- Oparcie pokryte pianką
- Gwarancja: 24 miesiące

MONOLITH
Przyjemna w dotyku, mięsista tkanina welurowa, charakteryzująca się wysoką odpornością na rozciąganie, zgniatanie i rozrywanie.
Tkanina pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów.
Gramatura m2 - 330 g/m² (+/- 5%) | Skład 100% - Poliester

MATANA
Tkaninę cechuje delikatny splot, wysoka jakość i duża wytrzymałość.
Dużą zaletą tego materiału jest odporność na płowienie i nieuleganie zmechaceniom podczas użytkowania.
Gramatura 370 g/m² +/- 5% | Skład 100% - Poliester

POSO
Przyjemna w dotyku tkania welurowa z widocznymi rowkami w stylu retro.
Atutami tej tkaniny jest wysoka odporność na pilling, tarcie oraz promienie światła.
Gramatura 380 g/m² +/- 2% | Skład 100% Poliester

Kolory mogą się nieznacznie różnic w zależności od monitora/ekranu.
Dane techniczne
| Głębokość | 59 cm |
| Szerokość | 82 cm |
| Wysokość | 112 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Rodzaj obicia | plecionka |
| Kolor | odcienie szarości |
| Podłokietniki | tak |
| Materiał stelaża | drewno |
| Kolor stelaża | dąb |