Kanapa z funkcją spania dwuosobowa Small Bruce różowa tkanina sztruks
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kanapa z funkcją spania dwuosobowa Small Bruce różowa tkanina sztruks
Nowoczesna kanapa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Small Bruce to niezwykle zgrabna i funkcjonalna kanapa do salonu czy pokoju. W dzień kanapa posłuży jako wygodne siedzisko, natomiast w nocy jako łóżko o całkowitej powierzchni spania 152x132 cm.
Obicie wykonano z niezwykle trwałego i miękkiego weluru typu sztruks o różowym kolorze i prążkowanej strukturze. W niebanalny sposób przyciąga wzrok i dodaje ciepła wnętrzu.
Wypełnienie siedziska sprężynami falistymi oraz pianką T25 zapewni wysoki komfort użytkowania jak i zapobiegnie powstawaniu odkształceń. Za wygodne i szybkie rozkładanie kanapy odpowiada automat typu DL.
Solidność wykonania, a także ponadczasowość kanapy z funkcją spania Small Bruce sprawi, że mebel ten posłuży Ci na długie lata!
Cechy produktu:
- obicie w różowym welurze typu sztruks,
- powierzchnia spania o powierzchni: 152x132 cm,
- automat DL,
- pianka wysokoelastyczna T25,
- sprężyny faliste,
- pojemnik na pościel,
- tapicerowany tył mebla,
- czarne nóżki,
- do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Głębokość | 104 cm |
| Szerokość | 188 cm |
| Wysokość | 94 cm |
| Głębokość siedziska | 65 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Powierzchnia spania | 152x132 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Funkcja spania | tak |
| Nóżki | nie |
| Rodzaj obicia | welur |
| Kolor | odcienie szarości |
| Tkanina | Poso 29 |
| Nóżki | tak |
| Materiał nóżek | plastik |
| Kolor nóżek | czarny |
| Wykonanie siedziska | sprężyny faliste, pianka poliuretanowa |