Krzesło tapicerowane TM04 ciemnoszara ekoskóra na drewnianych nogach loft
Cena regularna:
199,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Krzesło tapicerowane TM04 ciemnoszara ekoskóra na drewnianych nogach loft
Prezentujemy niezwykle oryginalne tapicerowane krzesło loftowe TM04, które doskonale wypełni wnętrze Twojego salonu, biura, kuchni czy jadalni. Ciekawy kształt siedziska oraz oparcia został obity ciemnoszarą ekoskórą, którą cechuje przyjemna faktura i łatwość w utrzymaniu czystości. Przeszycia w kształcie trójkątów na całej tapicerce nadają krzesłu niepowtarzalnego i nowoczesnego designu.
Zwieńczeniem krzesła tapicerowanego TM04 są drewniane nogi w kolorze jasnego buku i czarne metalowe pałąki, które oprócz wysokiej stabilności dodają charakteru. To połączenie, które tworzy nowoczesny model TM04. Zachwyci Cię swoim designem i wygodą, a dzięki swojej wytrzymałości będzie służyć przez długie lata.
Cechy produktu:
- styl loftowy,
- obicie w ciemnoszarej ekoskórze,
- przeszycia w kształcie trójkątów,
- czarne metalowe pałąki,
- drewniane nogi w kolorze jasnego buku,
- ciekawe i zaokrąglone kształty korpusu,
- do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Głębokość | 51 cm |
| Szerokość | 47 cm |
| Wysokość | 74 cm |
| Wysokość oparcia | 34 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Kolor nóżek | kolor drewna |
| Materiał nóżek | drewniane |
| Materiał obicia | ekoskóra |
| Kolor obicia | ciemnoszary |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |