Krzesło tapicerowane do jadalni TM01 jasnoszare welurowe czarne metalowe nogi
Cena regularna:
429,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Krzesło tapicerowane do jadalni TM01 janoszare welurowe czarne metalowe nogi
Lubisz oryginalne i stylowe rozwiązania? Cenisz sobie klasykę z nutą elegancji? Jeśli tak, to nasze krzesło tapicerowane TM01 jest stworzone właśnie dla ciebie! To ponadczasowy wybór, który odmieni Twoją jadalnie, zamieniając rodzinny posiłek czy odwiedziny gości w wygodny i luksusowy czas.
Krzesło zostało obite szykownym welurem w jasnoszarym kolorze. Na całej tapicerce znajdują się stylowe pikowania w kształcie rombów, a całość dopełniają stabilne, metalowe nogi malowane proszkowo w czarnym kolorze. Dzięki temu ten funkcjonalny mebel estetycznie przyciągnie uwagę.
Siedzisko wypełnione miękką poduszką oraz stylowe podłokietniki pozwolą na całkowite odprężenie przy posiłku, kawie czy pracy. To wszystko sprawia, że nasze krzesło będzie idealnym wyborem dla osób, które chcą upiększyć swoje wnętrze nie tylko wizualnie, ale również pragną czerpać z tego wygodę.
Cechy produktu:
- ponadczasowy design,
- obicie w jasnoszarym welurze,
- stylowe pikowania,
- metalowe nogi w czarnym kolorze,
- siedzisko wypełnione poduszką,
- wygodne podłokietniki,
- do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Głębokość | 61 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 84 cm |
| Głębokość siedziska | 38 cm |
| Szerokość siedziska | 38 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Wysokość oparcia | 41 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Kolor nóżek | czarne |
| Materiał nóżek | metalowe |
| Materiał obicia | welur |
| Kolor obicia | jasnoszary |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |