Krzesło tapicerowane do jadalni TM06 szare welurowe metalowe nogi
Cena regularna:
199,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Krzesło tapicerowane do jadalni TM06 szare welurowe metalowe nogi
Krzesło tapicerowane TM06 cechuje jego ponadczasowa i prosta forma. Smukły i zgrabny kształt w połączeniu ze starannie dobranymi detalami, nadającymi mu unikatowego wyglądu sprawi, że model ten zagości w Twojej jadalni na lata.
Unikatowego charakteru naszemu krzesłu nadaje obicie, wykonane z wytrzymałego i przyjemnego w dotyku szarego weluru. Oparcie zostało efektownie przeszyte równoległymi liniami, a cztery metalowe nogi pomalowano proszkowo w kolorze stali. To detale, które sprawiają, że nasze krzesło tapicerowane TM06 zamyka się we wspólną, stylową całość, dając Ci satysfakcję z użytkowania i nadając stylu Twojemu pomieszczeniu, jednocześnie pasując do dowolnej aranżacji.
Cechy produktu:
- unikatowy design,
- obicie w szarym welurze,
- efektowne przeszycia,
- metalowe nogi w kolorze stali,
- do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Głębokość | 48 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Wysokość | 99 cm |
| Głębokość siedziska | 39 cm |
| Szerokość siedziska | 41 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Wysokość oparcia | 52 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Kolor nóżek | szare |
| Materiał nóżek | metalowe |
| Materiał obicia | welur |
| Kolor obicia | szary |
| Materiał korpusu | metal |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |