Krzesło tapicerowane do jadalni TM48 zielone welurowe złote metalowe nogi
Cena regularna:
309,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Krzesło tapicerowane do jadalni TM48 zielone welurowe złote metalowe nogi
To, co wyróżnia krzesło tapicerowane TM48, to obicie w pięknym zielonym welurze, który pokrywa zarówno siedzisko, jak i oparcie. To materiał nie tylko wyjątkowo miękki i przyjemny w dotyku, ale także nadający wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Głęboki kolor i delikatna faktura weluru z pewnością przyciągną uwagę i dodadzą blasku nie tylko jadalni, ale każdemu pomieszczeniu.
Stelaż krzesła wykonany jest z trwałego metalu w złotym kolorze, który doskonale łączy się z zielonym welurem, otulając całe krzesło. Złote nogi i stelaż dodają nie tylko elegancji, ale również gwarantują stabilną konstrukcję, aby móc cieszyć się nim na lata.
Nowoczesne oparcie zapewnia wygodę i wyróżnia się stylem. Jego budowa idealnie komponuje się z wnętrzami glamour, dodając im niepowtarzalnego uroku i wyrafinowania. Te cechy sprawiają, że krzesło tapicerowane TM48 zawsze przyciągnie wzrok i stanie się centrum uwagi.
Cechy produktu:
- nowoczesny styl,
- obicie w zielonym welurze,
- stelaż i nogi z metalu w złotym kolorze,
- wygodne i stylowe oparcie,
- solidna konstrukcja,
- idealne nie tylko do jadalni,
- do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Głębokość | 44 cm |
| Szerokość | 56 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Głębokość siedziska | 40 cm |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Kolor nóżek | złote |
| Materiał nóżek | metalowe |
| Materiał obicia | welur |
| Kolor obicia | zielony |
| Materiał korpusu | polipropylen |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |