Łóżko 120x200 tapicerowane Diana czarne w stylu skandynawskim
Cena regularna:
1 299,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko 120x200 tapicerowane Diana czarne w stylu skandynawskim
Szukasz wygodnego, zgrabnego łóżka? Łóżko tapicerowane Diana 120x200 to idealny wybór! Przedstawiamy ponadczasowy model łóżka tapicerowanego Diana w rozmiarze 120x200, który łączy ze sobą subtelność i szlachetność. Czarne łóżko tapicerowane doskonale wkomponuje się w aranżacje sypialni w stylu glamour, retro czy modern. Dodatkowym atutem łóżka jest stabilny, drewniany stelaż rolowany. Wezgłowie zostało efektownie przepikowane kryształkami, nadając łóżku nadzwyczajnego wyglądu. Całość łóżka oparta jest na stabilnych i wytrzymałych drewnianych nóżkach.
Cechy produktu:
- Kolor czarny
- Powierzchnia spania: 120x200 cm
- Drewniane nóżki
- Drewniany stelaż rolowany
- Wezgłowie ozdobione kryształkami
- Styl glamour
- Tkanina Velluto niezwykle przyjemna w dotyku, odporna na mechacenie
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu

Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 120x200 cm |
| Wysokość mebla | 82 cm |
| Szerokość mebla | 129 cm |
| Długość mebla | 211 cm |
| Wysokość nóżek | 16 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | tak |
| Pojemnik na pościel | nie |
| Stelaż | drewniany |
| Rodzaj stelaża | rolowany |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | welur |
| Kolor | czarny |
| Tkanina | Velluto 20 |