Łóżko kontynentalne 120x200 z pojemnikami i materacem Cerilla szare tkanina plecionka
Cena regularna:
2 239,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko kontynentalne 120x200 z pojemnikami i materacem Cerilla szare tkanina plecionka
Marzysz o niepowtarzalnym, solidnym i wygodnym łóżku w sypialni? Łóżko kontynentalne Cerilla 120x200 cm to doskonały wybór! Połączenie wysokiego komfortu z nowoczesnym designem, kolorystyką i nutą elegancji odmieni każde wnętrze. Łóżko kontynentalne Cerilla cudownie wypełni wnętrze Twojej sypialni, nadając jej romantyzmu z nutą elegancji.
Ze względu na swoją wysokość (52 cm), łóżko kontynentalne Cerilla 120x200 cm to świetna propozycja dla osób ze schorzeniami kręgosłupa oraz osób, które mają problem ze wstawaniem z łóżka.
Oprócz zalet wizualnych łóżko kontynentalne Cerilla 120x200 cm to również niezwykła funkcjonalność. Dwa duże pojemniki na pościel, materac główny (bonell), topper z pianki wysoko elastycznej oraz automat na sprężynach ułatwiający otwieranie pojemnika, stanowią kompletną całość, która posłuży Ci na lata!
Łóżko kontynentalne Cerilla dostępne jest w obiciu tkaniną plecionką Soro w szarym kolorze, która jest przyjemna w dotyku i wyróżnia się bardzo ciepłą, aksamitną strukturą.
Cechy produktu:
- Model: Cerilla
- Obicie w szarej tkaninie plecionce
- Powierzchnia spania: 120x200 cm
- 2 pojemniki na pościel
- Topper o grubości 5 cm
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu
Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 120x200 cm |
| Wysokość mebla | 103 cm |
| Szerokość mebla | 124cm |
| Długość mebla | 208 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | nie |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | plecionka |
| Kolor | odcienie szarości |
| Tkanina | Soro 83 |