Łóżko kontynentalne 120x200 z pojemnikami i materacem Vornalli niebieskie tkanina plecionka
Cena regularna:
2 489,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko kontynentalne 120x200 z pojemnikami i materacem Vornalli niebieskie tkanina plecionka
Marzysz o sypialni w iście królewskim stylu? Łóżko kontynentalne Vornalli 120×200 cm to doskonały wybór! Połączenie wysokiego komfortu z nowoczesnym designem i nutą elegancji odmieni każde wnętrze.
Oprócz zalet wizualnych łóżko kontynentalne Vornalli 120×200 cm to również niezwykła funkcjonalność. Dwa duże pojemniki na pościel, materac sprężynowy kieszeniowy (pocket), topper z pianki wysoko elastycznej oraz automat na sprężynach ułatwiający otwieranie pojemnika stanowią kompletną całość, która posłuży Ci na lata!
Łóżko kontynentalne Livorno pokryte jest niezwykłą odporną i miłą w dotyku tkaniną Inari w niebieskie kolorze. Dodatkowym atutem tej tkaniny jest wysoka odporność na mechacenie, ścieranie, tarcie i działanie światła.
Cechy produktu:
- Model: Vornalli
- Obicie w niebieskiej tkaninie plecionce
- Powierzchnia spania: 120×200 cm
- 2 pojemniki na pościel
- Topper o grubości 5 cm w zestawie
- Wysokie wezgłowie z eleganckimi guzikami
- Nowoczesny design
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu
Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 120x200 cm |
| Wysokość mebla | 120 cm |
| Szerokość mebla | 120 cm |
| Długość mebla | 213 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | nie |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | plecionka |
| Kolor | odcienie niebieskiego |
| Tkanina | Inari 81 |