Łóżko kontynentalne 140x200 Woody zielone z pojemnikami i topperem
Cena regularna:
2 759,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko kontynentalne 140x200 Woody zielone z pojemnikami na pościel
Woody to doskonałe połączenie stylu i komfortu. Wyjątkowe wzornictwo i nowoczesny wygląd tego modelu z pewnością wniesie do Twojej sypialni odrobinę elegancji.
Zielona tkanina i pikowany zagłówek z guzikami dodają łóżku stylowy i wyrafinowany akcent. Dolna część łóżka wykonana z płyty meblowej w kolorze białym dopełnia całość do ogólnego wyglądu. Dwa pojemniki na pościel zapewniają dużo miejsca do przechowywania, dzięki czemu jest to doskonały wybór dla osób szukających maksymalnego wykorzystania przestrzeni w swojej sypialni.
Łóżko kontynentalne Woody dostarczane jest z materacem nawierzchniowym (topperem) w zestawie, zapewniając wygodny i przytulny sen. Dzięki powierzchni spania 140x200 cm to łóżko zapewnia dużo miejsca na wygodny nocny odpoczynek.
Cechy produktu:
- obicie w zielonej tkaninie Faro (plecionka),
- powierzchnia spania: 140×200 cm,
- oparcie ozdobione guzikami i przeszyciami,
- rama zagłowia oraz dolna część łóżka składa się z białej płyty laminowanej,
- wbudowany materac bonell,
- 2 pojemniki na pościel otwierane na boki,
- podnośniki sprężynowe,
- materac nawierzchniowy w zestawie,
- nowoczesny design,
- łóżko do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 140x200 cm |
| Wysokość mebla | 103 cm |
| Szerokość mebla | 148 cm |
| Długość mebla | 208 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | nie |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | plecionka |
| Kolor | odcienie zieleni |
| Tkanina | Faro 07 |