Łóżko kontynentalne 160x200 z pojemnikami i materacem Torin różowe tkanina plecionka
Cena regularna:
2 539,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko kontynentalne 160x200 z pojemnikami i materacem Torin różowe tkanina plecionka
Przedstawiamy niezwykle oryginalne łóżko kontynentalne Torin 160x200 w różowym kolorze, które doskonale wkomponuje się w sypialnie w dowolnych aranżacjach. Łóżko kontynentalne Torin 160x200 to połączenie wysokiego komfortu, nowoczesnego designu z ponadczasowością.
Prosta bryła łóżka została podkreślona unikatowym wezgłowiem z niestandardowym przeszyciem, w kształcie małych trójkątów.
Oprócz zalet wizualnych, łóżko kontynentalne Torin 160x200 cechuje również niezwykła funkcjonalność. Dwa duże pojemniki na pościel, materac kieszeniowy, wykonany z pianki wysoko elastycznej T30 oraz materac nawierzchniowy o wysokości 5 cm z pianki wysoko elastycznej, a także automat na sprężynach, ułatwiający otwieranie pojemnika, stanowią kompletną całość, która posłuży Ci na lata!
Łóżko kontynentalne Torin 160×200 zostało obite różową tkaniną Rico 19. Jest to wysoko gatunkowa, przyjemna w dotyku grubo pleciona tkanina welurowa.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- Model: Torin
- Powierzchnia spania: 160×200 cm
- 2 pojemniki na pościel
- Topper o grubości 5 cm
- Obicie w różowej tkaninie plecionce
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu
Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 160x200 cm |
| Wysokość mebla | 103 cm |
| Szerokość mebla | 164 cm |
| Długość mebla | 208 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | nie |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | plecionka |
| Kolor | odcienie różu |
| Tkanina | Rico 19 |