Łóżko kontynentalne 180x200 z pojemnikami i materacem Orion beżowe tkanina plecionka
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko kontynentalne 180x200 z pojemnikami i materacem Orion beżowe tkanina plecionka
Jeżeli szukasz solidnego, wygodnego łóżka stworzonego z dbałością o najmniejszy detal to łóżko kontynentalne Orion 180x200 jest stworzone właśnie dla Ciebie! Połączenie wysokiego komfortu z nowoczesnym designem doskonale wypełni wnętrze Twojej sypialni, nadając jej niepowtarzalnego klimatu. Wezgłowie łóżka kontynentalnego łóżka Orion zostało efektownie przeszyte materiałowymi guzikami, co dodatkowo podkreśla klasę tego modelu.
Oprócz zalet wizualnych łóżko kontynentalne Orion 180x200 to również niezwykła funkcjonalność. Dwa duże pojemniki na pościel, materac główny (bonell), topper z pianki wysoko elastycznej oraz automat na sprężynach, ułatwiający otwieranie pojemnika, stanowią kompletną całość, która posłuży Ci na lata!
Łóżko kontynentalne Orion zostało obite beżową tkaniną plecionką Soro 21, która jest przyjemna w dotyku i wyróżnia się bardzo ciepłą, aksamitną strukturą.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- Model: Orion
- Powierzchnia spania: 180x200 cm
- 2 pojemniki na pościel
- Topper o grubości 5 cm
- Obicie w beżowej tkaninie plecionce
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu
Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 180x200 cm |
| Wysokość mebla | 103 cm |
| Szerokość mebla | 184 cm |
| Długość mebla | 208 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | nie |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | plecionka |
| Kolor | odcienie beżu |
| Tkanina | Soro 21 |