Łóżko kontynentalne 180x200 z pojemnikami i materacem Wood 3 beżowe welurowe
Cena regularna:
3 029,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko kontynentalne 180x200 beżowe Wood 3 z pojemnikami na pościel
Cenisz sobie proste rozwiązania ? Łóżko kontynentalne Wood 3 180×200 jest najlepszym wyborem! Połączenie drewna i tapicerki ociepli wnętrze Twojej sypialni. W tym modelu wezgłowie zostało przeszyte w kształcie rombów oraz ozdobione pikowanymi guzikami materiałowymi. Taka kompozycja sprawia, że łóżko kontynentalne Wood 3 180×200 idealny wybór do nowoczesnej i przestronnej sypialni.
Oprócz zalet wizualnych, łóżko kontynentalne Wood 3 180×200 cechuje również niezwykła funkcjonalność. Dwa duże pojemniki na pościel, materac kieszeniowy (bonell), wykonany z pianki wysoko elastycznej T30. Topper z pianki wysoko elastycznej oraz automat na sprężynach, ułatwiający otwieranie pojemnika, stanowią kompletną całość, która posłuży Ci na lata!
Łóżko kontynentalne Wood 3 180×200 pokryte jest tkaniną Velluto. Jest to wysokiego gatunku welur miły w dotyku, który przyciąga wzrok.
Dodatkowym atutem tej tkaniny jest wysoka odporność na mechacenie i ścieranie.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- Model: Wood 3
- Powierzchnia spania: 180×200 cm
- 2 pojemniki na pościel
- Topper o grubości 5 cm
- Możliwość zmiany koloru
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu
Kolory mogą się nieznacznie różnić w zależności od monitora/ekranu.
Po otrzymaniu łóżka należy rozłożyć topper na płaskiej powierzchni na ok. 72 godz. Dla zwiększenia trwałości i utrzymania jego wysokich parametrów jakościowych zalecamy regularne obracanie i potrząsanie (nie rzadziej jak co 2-3 m-ce).
Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 180x200 cm |
| Wysokość mebla | 103 cm |
| Szerokość mebla | 188 cm |
| Długość mebla | 208 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | nie |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Stelaż | drewniany |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | welur |
| Kolor | odcienie beżu |
| Tkanina | Velluto 03 |