Łóżko tapicerowane 120x200 ze stelażem i pojemnikiem Bali szare welurowe
Cena regularna:
2 119,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko tapicerowane Bali 120×200 szare
Łóżko tapicerowane Bali 120x200 to doskonałe połączenie prostoty z wyważoną elegancją. Zielone łóżko tapicerowane Bali doskonale wkomponuje się w sypialnie w dowolnej aranżacji, nadając jej niepowtarzalnego klimatu. Łóżko tapicerowane Bali czerpie ze stylu skandynawskiego łącząc ze sobą minimalizm i subtelność z wysoką funkcjonalnością. Wezgłowie, boki oraz front łóżka tapicerowanego Bali zostało efektownie przeszyte pionowymi pasami. Wezgłowie łóżka zostało pokryte miękką gąbką, dzięki czemu komfort oparcia jest bardzo wysoki.
Ze względu na swoją ponadczasową formę oraz solidność wykonania, łóżko tapicerowane Bali 120x200 zagości w Twojej sypialni na lata!
Model łóżka tapicerowanego Bali został pokryty niezwykle odporną oraz przyjemną w dotyku matową tkaniną welurową Dream Velvet. Dodatkowym atutem tego materiału jest wysoka odporność na ścieranie, wchłanianie płynów czy zaciągnięcia.
Istnieje możliwość wykonania łóżka ze stelażem metalowym. W stelażu metalowym podnośnik jest gazowy, natomiast w stelażu drewnianym sprężynowy.
Cechy produktu:
- Kolor szary
- Wymiary pod materac: 120×200 cm
- Pionowe przeszycia
- Pojemnik na pościel
- Stelaż drewniany z podnośnikami sprężynowymi
- Spód łóżka wykończony białą płytą HDF
- Metalowe, chromowane nóżki
- Tkanina Dream Velvet to matowy welur - nie cieniuje się, jest miękki w dotyku oraz niezwykle odporny na ścieranie
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu
Kolory mogą się nieznacznie różnic w zależności od monitora/ekranu.
Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 120x200 cm |
| Wysokość mebla | 90 cm |
| Szerokość mebla | 135 cm |
| Długość mebla | 223 cm |
| Wysokość nóżek | 4 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | tak |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Stelaż | drewniany |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | welur |
| Kolor | odcienie szarości |
| Tkanina | Dream Velvet 202.17 |