Łóżko tapicerowane 140x200 Harlem zielony welur
Cena regularna:
1 489,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko tapicerowane 140x200 Harlem zielony welur
Proste i nowoczesne łóżko to świetny wybór do dużej i przestronnej sypialni. Takie jest właśnie Łóżko tapicerowane Harlem, które obito miłym w dotyku zielonym welurem, natomiast powierzchnię spania przeszyto białymi wstawkami z tkaniny materacowej Anti-Slip, która zapobiega przed przesuwaniem się materaca. Całość scala wysokie pikowane zagłowie w kształcie rombów.
Łóżko Harlem sprawi, że z przyjemnością spędzisz na nim miło czas. Tutaj obejrzysz ulubiony serial, przeczytasz książkę. Będzie to przede wszystkim idealne miejsce do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.
Cechy produktu:
- Kolor zielony
- Powierzchnia spania: 140x200 cm
- Pikowane zagłowie z guzikami oraz przeszyciami w kształcie rombów
- System Anti Slip dba o nieprzesuwanie się materaca na powierzchni spania
- Tkanina Velluto to materiał welurowy odporny na mechacenie i ścieranie
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu

Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 140x200 cm |
| Wysokość mebla | 101 cm |
| Szerokość mebla | 140 cm |
| Długość mebla | 207 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | nie |
| Pojemnik na pościel | nie |
| Stelaż | drewniany |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | welur |
| Kolor | odcienie zieleni |
| Tkanina | Velluto 27 |