Łóżko tapicerowane 140x200 Ibiza na stelażu metalowym z listwą LED, półką i pojemnikiem na pościel ciemnoszare welurowe
Cena regularna:
2 119,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko tapicerowane 140x200 Ibiza na stelażu metalowym z listwą LED, półką i pojemnikiem na pościel ciemnoszare welurowe
Funkcjonalność, nowoczesny design, ponadczasowość — tak można opisać łóżko tapicerowane 140x200 Ibiza z listwą LED. Łóżko tapicerowane Ibiza doskonale wkomponuje się w nowoczesne sypialnie, nadając im niepowtarzalnego stylu.
Łóżko tapicerowane 140x200 Ibiza zostało wyposażone w listwę LED, za sprawą której stworzysz doskonały klimat podczas wieczornego odpoczynku, czytania książki czy oglądania filmu.
Wezgłowie, front, a także boki łóżka zostały przeszyte pionowymi liniami, co tworzy z chromowanymi nogami spójną całość.
Ważnym atutem łóżka tapicerowanego Ibiza jest stabilny, metalowy stelaż na podnośnikach gazowych z listwami sprężynującymi, pojemnik na pościel, a także półka na wezgłowiu.
Obicie wykonano z hydrofobowej, grubej tkaniny welurowej Monolith w ciemnoszarym kolorze.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- Model: Ibiza
- Kolor: Ciemnoszary — Monolith 97
- Wymiary pod materac: 140×200 cm
- Pojemnik na pościel
- Stelaż: metalowy na podnośnikach gazowych
- Zagłówek z półką i listwą LED
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu
Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 140x200 cm |
| Wysokość mebla | 101 cm |
| Szerokość mebla | 157 cm |
| Długość mebla | 222 cm |
| Wysokość nóżek | 4 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | tak |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Stelaż | metalowy |
| Rodzaj stelaża | podnoszony |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | welur |
| Kolor | odcienie szarości |
| Tkanina | Monolith 97 |