Łóżko tapicerowane 140x200 Wiki z pojemnikiem na pościel i stelażem brązowe welurowe
Cena regularna:
1 389,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko tapicerowane 140x200 Wiki z pojemnikiem na pościel i stelażem brązowe welurowe
Łóżko tapicerowane Wiki 140x200 doskonale wpisuje się w styl skandynawski, łącząc ze sobą prostotę, funkcjonalność i nowoczesny design. Ze względu na swoją uniwersalność łóżko tapicerowane Wiki doskonale wkomponuje się w sypialnie w dowolnej aranżacji i posłuży Ci na lata!
Gładkie boki i front w połączeniu z ciekawym, nietuzinkowym przeszyciem na wezgłowiu stanowią minimalistyczną, a zarazem fenomenalną całość, która ociepli wnętrze Twojej sypialni.
Łóżko tapicerowane Wiki 140x200 doskonale wpisuje się w aktualne trendy, a oprócz tego stanowi połączenie wysokiej funkcjonalności z komfortem. Ważnym atutem łóżka jest pojemnik na pościel pod całą powierzchnią spania, oraz solidny stelaż drewniany na podnośnikach sprężynowych.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- Model: Wiki
- Kolor: Brązowy — Velluto 31
- Wymiary pod materac: 140×200 cm
- Pojemnik na pościel
- Stelaż drewniany na podnośnikach sprężynowych
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu

Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 140x200 cm |
| Wysokość mebla | 90 cm |
| Szerokość mebla | 148 cm |
| Długość mebla | 223 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | nie |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Stelaż | drewniany |
| Rodzaj stelaża | podnoszony |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | welur |
| Kolor | odcienie brązu |
| Tkanina | Velluto 31 |