Łóżko tapicerowane 140x200 z pojemnikiem i stelażem metalowym Solo musztardowy welur
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko tapicerowane 140x200 z pojemnikiem i stelażem metalowym Solo musztardowy welur
Łóżko tapicerowane Solo 140x200 doskonale wpisuje się w styl skandynawski, łącząc ze sobą prostotę, funkcjonalność i nowoczesny design. Ze względu na swoją uniwersalność łóżko tapicerowane Solo doskonale wkomponuje się w sypialnie w dowolnej aranżacji i posłuży Ci na lata!
Gładkie boki i front w połączeniu z ciekawym przeszyciem w kształcie kwadratów na wezgłowiu stanowią minimalistyczną, a zarazem fenomenalną całość, która ociepli wnętrze Twojej sypialni.
Łóżko tapicerowane Solo 140x200 doskonale wpisuje się w aktualne trendy, a oprócz tego stanowi połączenie wysokiej funkcjonalności z komfortem. Ważnym atutem łóżka jest pojemnik na pościel pod całą powierzchnią spania, oraz solidny stelaż metalowy na podnośnikach gazowych.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- Model: Solo
- Kolor: Musztardowy — Magic Velvet 2288
- Wymiary pod materac: 140×200 cm
- Pojemnik na pościel
- Stelaż metalowy na podnośnikach gazowych
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu

Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 140x200 cm |
| Wysokość mebla | 90 cm |
| Szerokość mebla | 148 cm |
| Długość mebla | 223 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | nie |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Stelaż | metalowy |
| Rodzaj stelaża | podnoszony |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | welur |
| Kolor | odcienie żółci |
| Tkanina | Magic Velvet 2288 |