Łóżko tapicerowane 160x200 Bruno czarne welurowe drewniany stelaż
Cena regularna:
1 389,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko tapicerowane 160x200 Bruno czarne welurowe drewniany stelaż
Szukasz wygodnego, zgrabnego łóżka w stylu retro? Łóżko tapicerowane Bruno 160x200 to idealny wybór! Przedstawiamy ponadczasowy model łóżka tapicerowanego Bruno w rozmiarze 160x200, który łączy ze sobą delikatność i nowoczesny design z nutą elegancji. Łóżko tapicerowane welurową tkaniną doskonale wkomponuje się w aranżacje sypialni w stylu retro, vintage czy modern. Dodatkowym atutem łóżka jest stabilny, drewniany stelaż rolowany. Wezgłowie zostało wzbogacone o efektowną ramkę oraz przeszycia w kształcie kwadratów.
Model łóżka tapicerowanego Bruno został pokryty niezwykle odporną tkaniną Velluto. Całość łóżka oparta jest na stabilnych i wytrzymałych drewnianych nóżkach.
Cechy produktu:
- kolor czarny,
- powierzchnia spania: 160x200 cm,
- drewniany stelaż rolowany,
- w zagłowiu zastosowano 4 panele w kształcie kwadratów wypełnione pianką,
- drewniane nóżki w kolorze jasnego buku,
- styl skandynawski,
- tkanina Velluto jest niezwykle przyjemna w dotyku, odporna na mechacenie,
- łóżko do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 160x200 cm |
| Wysokość mebla | 82 cm |
| Szerokość mebla | 169 cm |
| Długość mebla | 209 cm |
| Wysokość nóżek | 16 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | tak |
| Pojemnik na pościel | nie |
| Stelaż | drewniany |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | welur |
| Kolor | czarny |
| Tkanina | Velluto 20 |