Łóżko tapicerowane 160x200 Harlem szare plecionka
Cena regularna:
1 569,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko tapicerowane 160x200 Harlem szare plecionka
Proste i nowoczesne łóżko to świetny wybór do dużej i przestronnej sypialni. Takie jest właśnie Łóżko tapicerowane Harlem, które obito mocną, przyjemną i miłą w dotyku szarą tkaniną plecionką, natomiast powierzchnię spania przeszyto białymi wstawkami z tkaniny materacowej Anti-Slip, która zapobiega przed przesuwaniem się materaca. Całość scala wysokie pikowane zagłowie w kształcie rombów.
Łóżko Harlem sprawi, że z przyjemnością spędzisz na nim miło czas. Tutaj obejrzysz ulubiony serial, przeczytasz książkę. Będzie to przede wszystkim idealne miejsce do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.
Materac kieszeniowy-sprężynowy dopełni spójną całość, a możliwość wyboru czterech różnych wariantów pozwoli na stworzenie idealnego komfortu podczas korzystania z łóżka Harlem.
Cechy produktu:
- Model: Harlem
- Kolor: Szary — Sawanna 21
- Powierzchnia spania: 160x200 cm
- System Anti Slip
- Materac za dopłatą
- Możliwość zmiany tkaniny za darmo
- Brak pojemnika na pościel
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu

Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 160x200 cm |
| Wysokość mebla | 101 cm |
| Szerokość mebla | 160 cm |
| Długość mebla | 207 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | nie |
| Pojemnik na pościel | nie |
| Stelaż | drewniany |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | plecionka |
| Kolor | odcienie szarości |
| Tkanina | Sawana 21 |