Łóżko tapicerowane 160x200 Ida drewniany stelaż styl retro beżowe welurowe
Cena regularna:
1 329,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko tapicerowane 160x200 Ida ciemnoszare drewniany stelaż styl retro
Szukasz wygodnego, zgrabnego łóżka? Łóżko tapicerowane Ida 160x200 to idealny wybór! Przedstawiamy ponadczasowy model łóżka tapicerowanego Ida w rozmiarze 160x200, który łączy ze sobą delikatność i szlachetność. Łóżko tapicerowane welurową tkaniną Velluto doskonale wkomponuje się w aranżacje sypialni w stylu retro, vintage czy modern. Dodatkowym atutem łóżka jest stabilny, drewniany stelaż rolowany. Wezgłowie zostało wzbogacone o efektowną ramkę, nadając łóżku tapicerowanemu IDA niezwykłej klasy.
Model łóżka tapicerowanego Ida został pokryty niezwykle odporną tkaniną Velluto. Całość łóżka oparta jest na stabilnych i wytrzymałych drewnianych nóżkach.
Nasze łóżka są w 100% wykonane przez Polskiego, lokalnego producenta, dzięki czemu dajemy gwarancję (24 miesiące) solidności wykonania.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- Model: Ida
- Kolor: Beżowy - Velluto 03
- Wymiary pod materac: 160x200 cm
- Wysokość nóżek: 16 cm
- Drewniany stelaż rolowany w cenie
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu, fabrycznie zapakowane

Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 160x200 cm |
| Wysokość mebla | 82 cm |
| Szerokość mebla | 169 cm |
| Długość mebla | 211 cm |
| Wysokość nóżek | 16 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | tak |
| Pojemnik na pościel | nie |
| Stelaż | drewniany |
| Rodzaj stelaża | rolowany |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | welur |
| Kolor | odcienie beżu |
| Tkanina | Velluto 03 |