Łóżko tapicerowane 160x200 Lux beżowe welurowe
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko tapicerowane 160x200 Lux beżowe welurowe
Jeśli cenisz sobie nowoczesny design i komfort oraz lubisz oryginalne rozwiązania, to łóżko tapicerowane Lux 160×200 będzie doskonałym wyborem!
Połączenie niebanalnej bryły łóżka z przeszyciami na wezgłowiu, froncie i bokach tworzą spektakularną całość, która doskonale wpisuje się w aktualne trendy.
Z łóżkiem tapicerowanym 160x200 Lux stworzysz nieszablonową, piękną, ale i niezwykle przytulną sypialnię. Solidność wykonania, a także ponadczasowość łóżka sprawi, że zagości w niej na długie lata!
Cechy produktu:
- beżowy kolor obicia,
- zaokrąglone kształty wpisujące się w najnowsze trendy,
- stelaż drewniany,
- Dream Velvet to matowy welur niezwykle miękki i przyjemny w dotyku oraz łatwy w utrzymaniu czystości,
- łóżko do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 160x200 cm |
| Wysokość mebla | 116 cm |
| Szerokość mebla | 182 cm |
| Długość mebla | 224 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | nie |
| Pojemnik na pościel | nie |
| Stelaż | drewniany |
| Rodzaj stelaża | rolowany |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | welur |
| Kolor | odcienie beżu |
| Tkanina | Dream Velvet 202.04 |