Łóżko tapicerowane 160x200 Softy ciemnobeżowe w tkaninie welwetowej
Cena regularna:
2 779,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko tapicerowane 160x200 Softy ciemnobeżowe w tkaninie welwetowej
Wyjątkowe miejsce do relaksu i snu, które jednocześnie będzie ozdobą Twojej sypialni? Łóżko Softy to propozycja, która łączy luksus, wygodę i styl.
Ten model łóżka tapicerowanego zachwyca swoim minimalistycznym oraz przytulnym designem. Zagłowie w postaci dwóch miękkich poduch, wykończonych eleganckim szwem, zapewnia wsparcie podczas wieczornych seansów, a także dodają łóżku niepowtarzalnego uroku. Drewniana konstrukcja i obłe kształty podstawy pod materac zostały wyposażone w czarne nóżki, dzięki czemu całość prezentuje się niezwykle nowocześnie.
Ciemnobeżowe, welwetowe obicie w tkaninie Castel jest przyjemne w dotyku. Dodatkowo łatwość czyszczenia i odporność na ścieranie sprawia, że łóżko Softy zachowuje swoje piękno i wygodę przez wiele lat.
Cechy produktu:
- Kolor ciemnobeżowy
- Dwie miękkie poduchy z eleganckim szwem tworzą oparcie
- Zaoblone kształty
- Drewniana konstrukcja
- Czarne nóżki
- Łóżko w stylu nowoczesnym
- Tkanina Castel to materiał z efektem cieniowania, przyjemny w dotyku dzięki swojej welwetowej strukturze. Cechuje ją łatwe czyszczenie oraz wysoka odporność na ścieranie
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu

Kolory mogą się nieznacznie różnić w zależności od monitora/ekranu
Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 160x200 cm |
| Wysokość mebla | 90 cm |
| Szerokość mebla | 194 cm |
| Długość mebla | 235 cm |
| Wysokość nóżek | 6 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | tak |
| Pojemnik na pościel | nie |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | welur |
| Kolor | odcienie beżu |
| Tkanina | Castel 15 |