Łóżko tapicerowane 160x200 musztardowe Alaska z drewnianym stelażem
Cena regularna:
2 659,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko tapicerowane 160x200 w stylu vintage Alaska w musztardowej tkaninie welurowej
Jeśli podążasz za aktualnymi trendami i marzysz o stylowej sypialni to łóżko tapicerowane 160x200 w stylu vintage Alaska będzie doskonałym wyborem!
Łóżko tapicerowane Alaska fenomenalnie sprawdzi się w sypialniach urządzonych w stylu boho, retro czy vintage.
Oryginalne, szerokie wezgłowie z ramką i pionowymi przeszyciami w połączeniu z gładkimi bokami i frontem stanowią spójną, elegancką całość, która zawsze będzie w modzie. Smukła sylwetka łóżka spoczywa na solidnych, wysokich nogach, które dodatkowo nadają uroku i szyku.
Z łóżkiem tapicerowanym 160x200 Alaska stworzysz nieszablonową, piękną, ale i niezwykle przytulną sypialnię. Solidność wykonania, a także ponadczasowość łóżka sprawi, że zagości w niej na długie lata!
Cechy produktu:
- Model: Alaska
- Powierzchnia spania: 160×200 cm
- Kolor: Musztardowy — Velluto 08
- Drewniany stelaż
- Łóżko w stylu retro
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu

Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 160x200 cm |
| Wysokość mebla | 102 cm |
| Szerokość mebla | 206 cm |
| Długość mebla | 219 cm |
| Wysokość nóżek | 15 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | tak |
| Pojemnik na pościel | nie |
| Stelaż | drewniany |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | welur |
| Kolor | odcienie żółci |
| Tkanina | Velluto 08 |