Łóżko tapicerowane 160x200 z pojemnikiem i stelażem metalowym Fiona II bordowe welurowe
Cena regularna:
2 589,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko tapicerowane 160x200 z pojemnikiem i stelażem metalowym Fiona II bordowe welurowe
Cenisz sobie elegancję, nowoczesny design, a zarazem solidność wykonania?
Prezentowane łóżko tapicerowane 160x200 Fiona II łączy ze sobą te cechy! Łóżko Fiona II czerpie ze stylu chesterfield, który cechuje się pięknymi pikowaniami. Model ten nada Twojemu pomieszczeniu sypialnianemu niezwykłego uroku i szyku z nutą romantyzmu.
Oryginalne, gęste pikowanie materiałowymi guzikami na wezgłowiu i froncie tworzą unikatową całość, której zwieńczeniem są eleganckie, solidne chromowane nogi.
Oprócz zalet wizualnych łóżko tapicerowane Fiona II w stylu chesterfield to także niezwykła funkcjonalność i jakość, która posłuży Ci na lata, za sprawą pojemnika na pościel pod całą powierzchnią łózka oraz stelaża metalowego na podnośnikach gazowych z gęsto ułożonymi listwami.
Cechy produktu:
- Kolor bordowy
- Stelaż metalowy na podnośnikach gazowych
- Pojemnik na pościel
- Chromowane, metalowe nóżki
- Pikowanie w stylu chesterfield na zagłowiu i froncie
- Spód pojemnika wyposażony w płytę HDF
- Tkanina Magic Velvet niezwykle przyjemna w dotyku, miękka, łatwa w utrzymaniu czystości
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu
Kolory mogą się nieznacznie różnic w zależności od monitora/ekranu.
Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 160x200 cm |
| Wysokość mebla | 112 cm |
| Szerokość mebla | 178 cm |
| Długość mebla | 226 cm |
| Wysokość nóżek | 4 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | tak |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Stelaż | metalowy |
| Rodzaj stelaża | podnoszony |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | welur |
| Kolor | odcienie czerwieni |
| Tkanina | Magic Velvet 2202 |