Łóżko tapicerowane 180×200 z pojemnikiem i stelażem Bruno II kremowe welurowe
Cena regularna:
2 069,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko tapicerowane 180x200 z pojemnikiem i stelażem Bruno II kremowe welurowe
Model łóżka tapicerowanego Bruno urzekł naszych Klientów swoją prostą, ponadczasową formą, a także efektownym wezgłowiem z przeszyciami w kształcie małych kwadratów i ramką. W myśl tego chcielibyśmy zaprezentować nową wersję łózka tapicerowanego Bruno II w stylu skandynawskim 180x200 z pojemnikiem na pościel.
Łóżko tapicerowane Bruno II 180x200 doskonale sprawdzi się w sypialni w dowolnej aranżacji, nadając jej niezwykłego klimatu z nutą romantyzmu i klasy. Doskonale wpisuje się w aktualne trendy, a oprócz tego stanowi połączenie wysokiej funkcjonalności z komfortem, charakterystyczne dla stylu skandynawskiego.
Model Bruno II został pokryty przyjemną w dotyku, welurową tkaniną Magic Velvet. Miękki, pluszowy materiał o krótkim włosiu nadaje eleganckiego i luksusowego wyglądu.
Cechy produktu
- welurowe obicie w kolorze kremowym,
- zagłowie imitujące panele tapicerowane,
- stelaż metalowy wyposażony w listwy sprężynujące oraz podnośniki gazowe,
- pojemnik na pościel ze spodem wykonanym z tkaniny typu wigofil,
- styl nowoczesny,
- do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 80x200 cm |
| Wysokość mebla | 87 cm |
| Szerokość mebla | 187 cm |
| Długość mebla | 206 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | nie |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Stelaż | metalowy |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | welur |
| Kolor | odcienie beżu |
| Tkanina | Magic Velvet 2256 |