Łóżko tapicerowane 180x200 ze stelażem i pojemnikiem Fiona II musztardowe welurowe
Cena regularna:
2 319,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Łóżko tapicerowane 180x200 ze stelażem i pojemnikiem Fiona II musztardowe welurowe
Cenisz sobie elegancję, nowoczesny design, a zarazem solidność wykonania?
Prezentowane łóżko tapicerowane 180x200 Fiona II łączy ze sobą te cechy! Łóżko Fiona II czerpie ze stylu chesterfield, który cechuje się pięknymi pikowaniami. Model ten nada Twojemu pomieszczeniu sypialnianemu niezwykłego uroku i szyku z nutą romantyzmu.
Oryginalne, gęste pikowanie materiałowymi guzikami na wezgłowiu i froncie tworzą unikatową całość, której zwieńczeniem są eleganckie, solidne chromowane nogi.
Oprócz zalet wizualnych łóżko tapicerowane Fiona II w stylu chesterfield to także niezwykła funkcjonalność i jakość, która posłuży Ci na lata, za sprawą pojemnika na pościel pod całą powierzchnią łózka oraz stelaża drewnianego na podnośnikach sprężynowych z gęsto ułożonymi listwami.
Cechy produktu:
- Kolor musztardowy
- Stelaż drewniany na podnośnikach sprężynowych
- Pojemnik na pościel
- Chromowane, metalowe nóżki
- Pikowanie w stylu chesterfield na zagłowiu i froncie
- Spód pojemnika wyposażony w płytę HDF
- Tkanina Magic Velvet niezwykle przyjemna w dotyku, miękka, łatwa w utrzymaniu czystości
- Gwarancja: 24 miesiące
- Łóżko do samodzielnego montażu
Kolory mogą się nieznacznie różnic w zależności od monitora/ekranu.
Dane techniczne
| Powierzchnia spania: | 180x200 cm |
| Wysokość mebla | 112 cm |
| Szerokość mebla | 198 cm |
| Długość mebla | 226 cm |
| Wysokość nóżek | 4 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Nóżki | tak |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Stelaż | drewniany |
| Rodzaj stelaża | podnoszony |
| Materiał korpusu | drewno |
| Rodzaj obicia | welur |
| Kolor | odcienie pomarańczowego |
| Tkanina | Magic Velvet 2288 |