Materac kieszeniowy-sprężynowy 180x200 KING, twardość H3
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Materac kieszeniowy-sprężynowy King 180x200 H3
Poszukujesz materaca, który sprawi, że będziesz czuł się komfortowo i zrelaksowany podczas snu?
Materac kieszeniowy-sprężynowy King jest dla Ciebie idealnym wyborem. Ten dwustronny materac wykonany jest z wysokiej jakości pianki HR-35, która dopasowuje się do ciała i pozwala na komfortowy sen. Został wyposażony we wkład pocketowy z drutem o średnicy 2,2 mm. Gęsto umiejscowione sprężyny (aż 256 sprężyn na m2), gwarantują najbardziej komfortowy sen.
Zdejmowany pokrowiec z zamkiem błyskawicznym ułatwia pranie, a ponadto jest hipoalergiczny, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie wywoła u Ciebie żadnych alergii ani problemów ze zdrowiem.
Cechy produktu:
-
Grubość: 22 cm
-
Rozmiar: 180×200 cm
-
Typ: kieszeniowy-sprężynowy, dwustronny
-
Twardość: H3 (średniotwardy)
-
Komponenty: wolne od substancji szkodliwych oraz alergenów
-
Pianka poliuretanowa T35
-
Pianka HR35
-
2 lata gwarancji

Wszystkie nasze materace dostarczane są do klienta na płasko. Uszkodzenia i ewentualne odgniecenia spowodowane sprasowaniem maszynowym materaca są w tym przypadku, zminimalizowane do zera! Klient otrzymuje produkt w 100% kondycji.
Dane techniczne
| Typ materaca | kieszeniowy |
| Wysokość materaca | 22 cm |
| Szerokość materaca | 180 cm |
| Długość materaca | 200 cm |
| Twardość materaca | H3 (średnio twardy) |
| Dwustronny | tak |
| Antyalergiczny | tak |
| Sposób pakowania | na płasko (nierolowany) |