Narożnik ogrodowy Patio jasnoszary wodoodporna tkanina
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narożnik ogrodowy Patio jasnoszary wodoodporna tkanina
Narożnik ogrodowy Patio to wygodne i eleganckie rozwiązanie dla Twojego tarasu czy ogrodu. Wykonany z wysokiej jakości tkaniny zewnętrznej, odpornej na niekorzystne warunki atmosferyczne sprawi, że mebel posłuży Ci na wiele sezonów. Dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu możesz wybrać kolor, który najlepiej pasuje do Twojego ogrodu lub tarasu.
Ten narożnik ogrodowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i elegancję. Wygodne poduchy oraz miękkie oparcie zapewniają maksymalny komfort podczas siedzenia i relaksu na świeżym powietrzu.
Jego wyjątkowy design i wysoka jakość wykonania sprawiają, że narożnik ten jest nie tylko funkcjonalnym meblem ogrodowym, ale także piękną ozdobą Twojego tarasu. Zestawiając go z innymi elementami ogrodowymi, stworzysz idealne miejsce do wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu.
Cechy produktu:
- Odcień obicia: Jasnoszary
- Tkanina obiciowa została zabezpieczona bezbarwną powłoką odpychającą wodę. Posiada wysoką odporność na przetarcia
- 5 poduch oparciowych
- Wygodne i miękkie oparcie oraz siedzisko
- Krawędzie mebla ozdobione lamówką
- Konstrukcja wykonana z drewna
- Styl skandynawski

Zestaw nie posiada stolika widocznego na zdjęciach
Dane techniczne
| Głębokość | 181 cm |
| Szerokość | 246 cm |
| Wysokość | 73 cm |
| Wysokość nóżek | 2,5 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Strona | do wyboru |
| Kształt | w kształcie litery "L" |
| Pojemnik na pościel | nie |
| Funkcja spania | nie |
| Nóżki | tak |
| Kolor | odcienie szarości |
| Tkanina | Jasny Popiel 03 |