Sofa trzyosobowa uszak TM156 z czarnymi nogami zielona welur
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sofa trzyosobowa uszak TM156 z czarnymi nogami zielona welur
Cenisz sobie elegancję i szyk? Lubisz oryginalne rozwiązania z nutą nonszalancji? Trzyosobowa sofa w stylu skandynawskim inspirowana wyglądem fotela uszak będzie doskonałym wyborem! Wygodna i pełna gracji sofa uszak doskonale wypełni wnętrze Twojego salonu, biura czy korytarza, nadając im niepowtarzalnego wyglądu. Miękka i wysoka poduszka zapewni pełen komfort i odprężenie, a wysokie oparcie doskonałe podparcie dla pleców. Całość spoczywa na solidnych czarnych nogach.
Dodatkowymi atutami trzyosobowej sofy uszak to subtelne, pionowe przeszycia na oparciu sofy, oraz pikowanie materiałowymi guzikami.
Cechy produktu:
- Kolor zielony
- Sofa trzyosobowa
- Oparcie ozdobione guzikami i pionowymi przeszyciami
- Siedzisko pokryte miękką gąbką
- Wysokie czarne nóżki
- Zdejmowalne siedzisko posiadające pokrowiec z zamkiem
- Styl skandynawski
- Tkanina Magic Velvet niezwykle przyjemna w dotyku, miękka, łatwa w utrzymaniu czystości
- Gwarancja: 24 miesiące

Dane techniczne
| Głębokość | 90 cm |
| Szerokość | 178 cm |
| Wysokość | 111 cm |
| Głębokość siedziska | 60 cm |
| Szerokość siedziska | 152 cm |
| Wysokość oparcia | 70 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Pojemnik na pościel | nie |
| Funkcja spania | nie |
| Nóżki | tak |
| Rodzaj obicia | welur |
| Kolor | odcienie zieleni |
| Tkanina | Magic Velvet 2292 |