Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych Nera w ciemnoszarym welurze na drewnianych nogach
Cena regularna:
1 516,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych Nera w ciemnoszarym welurze na drewnianych nogach
Odkryj niezrównane piękno i komfort dzięki zestawie krzeseł tapicerowanych Nera. Ten wyjątkowy model charakteryzuje loftowa forma i oryginalny wygląd, który całkowicie odmieni Twoje wnętrze, dając Ci komfort na najwyższym poziomie.
Model krzesła został obity w wysokiej jakości, miękkim w dotyku ciemnoszarym welurze. Wyjątkowego blasku dodają mu eleganckie przeszycia, tak by sama tapicerka stała się stylowym elementem.
Niekonwencjonalne, okrągłe oparcie jest nie tylko wygodne, w połączeniu z pięknymi drewnianymi nogami w kolorze jasnego buku, harmonijnie wpisuje się we wspólny wygląd całego krzesła, tworząc praktyczny i zachwycający element dekoracyjny.
Prezentowany zestaw czterech krzeseł tapicerowanych Nera idealnie nadaje się dla osób ceniących sobie wygodę jednocześnie chcących nadać eleganckiego charakteru w swojej jadalni.
Cechy produktu:
- wysoki komfort użytkowania,
- obicie w ciemnoszarym welurze,
- eleganckie przeszycia,
- drewniane nogi w kolorze jasnego buku,
- loftowy design,
- wygodne, okrągłe oparcie,
- 4 krzesła w zestawie,
- do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Głębokość | 57 cm |
| Szerokość | 57 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Szerokość siedziska | 40 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość oparcia | 41 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Kolor nóżek | kolor drewna |
| Materiał nóżek | drewniane |
| Materiał obicia | welur |
| Kolor obicia | ciemnoszary |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Liczba krzeseł w zestawie | 4 |