Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych TM01 w ciemnoszarym welurze na złotych nogach
Cena regularna:
1 716,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych TM01 w ciemnoszarym welurze na złotych nogach
Lubisz oryginalne i stylowe rozwiązania? Cenisz sobie klasykę z nutą elegancji? Jeśli tak, to zestaw czterech krzeseł tapicerowanych TM01 jest stworzony właśnie dla ciebie! To ponadczasowy wybór, który odmieni Twoją jadalnie, zamieniając rodzinny posiłek czy odwiedziny gości w wygodny i luksusowy czas.
Model TM01 został obity szykownym welurem w ciemnoszarym kolorze. Na całej tapicerce znajdują się stylowe pikowania w kształcie rombów, a całość dopełniają stabilne, metalowe nogi malowane w złotym kolorze. Dzięki temu ten funkcjonalny mebel estetycznie przyciągnie uwagę.
Siedzisko wypełnione miękką poduszką oraz stylowe podłokietniki pozwolą na całkowite odprężenie przy posiłku, kawie czy pracy. To wszystko sprawia, że zestaw krzeseł TM01 będzie idealnym wyborem dla osób, które chcą upiększyć swoje wnętrze nie tylko wizualnie, ale również pragną czerpać z tego wygodę.
Cechy produktu:
- ponadczasowy design,
- obicie w ciemnoszarym welurze,
- stylowe pikowania,
- metalowe nogi w złotym kolorze,
- siedzisko wypełnione poduszką,
- wygodne podłokietniki,
- 4 krzesła w zestawie,
- do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Głębokość | 61 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 84 cm |
| Głębokość siedziska | 38 cm |
| Szerokość siedziska | 38 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Wysokość oparcia | 41 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Kolor nóżek | złote |
| Materiał nóżek | metalowe |
| Materiał obicia | welur |
| Kolor obicia | ciemnoszary |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Liczba krzeseł w zestawie | 4 |