Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych TM47 w jasnoszarym welurze
Cena regularna:
1 156,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych TM47 w jasnoszarym welurze
Uniwersalny wygląd i prosta forma krzeseł TM47 nawiązuje do stylu skandynawskiego. Dzięki takiej uniwersalności odnajdzie się w każdym wnętrzu, a jego starannie dobrane detale wprowadzą nutkę elegancji i zagwarantują wyjątkowo komfortowe doznania.
Oparcie oraz siedzisko zostało wypełnione miękką pianką tapicerską i obite wysokogatunkowym welurem w jasnoszarym kolorze, wzbogaconym o finezyjne linie szwów w pionowe pasy. Daje to wysokiej klasy wygodę, zachowując swoją unikalną estetykę.
Indywidualności dodaje konstrukcja, zapewniająca maksymalną stabilność. Cztery metalowe nogi pomalowano proszkowo na czarny kolor, podkreślając stylowe siedzisko i dbając o jego funkcjonalność.
Zapewnij sobie komfort podczas każdego posiłku, ciesząc się ze stylu, jaki daje zestaw czterech krzeseł tapicerowanych TM47.
Cechy produktu:
- wypełnienie miękką pianką,
- skandynawski styl,
- obicie w jasnoszarym welurze,
- wysoki komfort użytkowania,
- metalowe nogi w czarnym kolorze,
- 4 krzesła w zestawie,
- do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Głębokość | 53 cm |
| Szerokość | 44 cm |
| Wysokość | 84 cm |
| Głębokość siedziska | 38 cm |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość oparcia | 40 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Kolor nóżek | czarne |
| Materiał nóżek | metalowe |
| Materiał obicia | welur |
| Kolor obicia | jasnoszary |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Liczba krzeseł w zestawie | 4 |