Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych TM59 ciemnoszare tkanina nowoczesne
Cena regularna:
916,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych TM59 ciemnoszare tkanina nowoczesne
Zestaw czterech ponadczasowych krzeseł tapicerowanych TM59 zachwyci Cię swoim stylem z zachowaniem prostej formy. To smukłe i zgrabne krzesła, dzięki dbałości o szczegóły posiadają swój unikatowy styl, tak by zagościć w Twojej jadalni na lata.
Obicie modelu krzesła TM59 zostało wykonane z niezwykle wytrzymałej, ciemnoszarej tkaniny. Oparcie natomiast jest subtelnie przeszyte, co dodaje mu charakteru. Całość współgra z metalowymi nogami pomalowanymi proszkowo na czarno. Dzięki tym detalom model krzesła tapicerowanego TM59 nie tylko jest wygodny i komfortowy w użytkowaniu, ale również wpisze się we wnętrze urządzone w każdym stylu, zachwycając swoją gracją.
Cechy produktu:
- ponadczasowy design,
- obicie w wytrzymałej, ciemnoszarej tkaninie,
- subtelne przeszycia,
- metalowe nogi malowane proszkowo w czarnym kolorze,
- wpasuje się do każdej aranżacji,
- 4 krzesła w zestawie,
- do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Głębokość | 41 cm |
| Szerokość | 42 cm |
| Wysokość | 92 cm |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Szerokość siedziska | 42 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Wysokość oparcia | 46 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Kolor nóżek | czarne |
| Materiał nóżek | metalowe |
| Materiał obicia | tkanina |
| Kolor obicia | ciemnoszary |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Liczba krzeseł w zestawie | 4 |