Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych TM61 jasnoszare welurowe nowoczesne loft
Cena regularna:
996,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych TM61 jasnoszare welurowe nowoczesne loft
Prosta i smukła forma w połączeniu z szykownym i unikalnym wyglądem charakteryzuje zestaw krzeseł tapicerowanych TM61, który wprowadzi do Twojej jadalni styl i relaksacyjną wygodę, dopasowując się do każdej aranżacji.
Wygodne oraz miękkie siedzisko zapewni przyjemne, codzienne użytkowanie. Obicie aksamitnym welurem w jasnoszarym kolorze zostało wzbogacone o delikatne i efektowne przeszycia, tak by stać się starannie dobranym połączeniem komfortu z elegancją.
Konstrukcją zapewniającą maksymalną stabilność są cztery metalowe nogi w czarnym kolorze o nowoczesnym kształcie, idealnie komponujące się z siedziskiem i nadające całości niepowtarzalnego wyglądu.
Uzupełnij przestrzeń swojej jadalni o nowy styl i pozwól sobie na wygodę z zestawem czterech krzeseł tapicerowanych TM61, które z pewnością oczaruje Twoich gości.
Cechy produktu:
- ergonomiczne siedzisko,
- obicie w jasnoszarym welurze,
- unikalny design,
- metalowe nogi w czarnym kolorze,
- wzbogacone o stylowe przeszycia,
- 4 krzesła w zestawie,
- do samodzielnego montażu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Głębokość | 50 cm |
| Szerokość | 44 cm |
| Wysokość | 88 cm |
| Głębokość siedziska | 39 cm |
| Szerokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość oparcia | 43 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Kolor nóżek | czarne |
| Materiał nóżek | metalowe |
| Materiał obicia | welur |
| Kolor obicia | jasnoszary |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Liczba krzeseł w zestawie | 4 |