Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych Volturno w musztardowym welurze
Cena regularna:
1 156,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 4 krzeseł tapicerowanych Volturno w musztardowym welurze
Cztery krzesła tapicerowane Volturno to wyjątkowy zestaw w stylu loftowym. Idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, wyróżniając się swoim unikatowym charakterem.
Obicie wykonane w najwyższej jakości welurze o niekonwencjonalnym, ale jakże pięknym musztardowym kolorze i subtelne przeszycia w kształcie rombów wyróżnią krzesła tapicerowane Volturno w Twoim wnętrzu, jednocześnie dodając im stylu. Miękkie siedzisko i wyjątkowy welur sprawią, że korzystanie z krzeseł stanie się pełne komfortu i odprężenia.
Elegancką formę podkreślają solidne metalowe nogi w kolorze siedziska, zapewniając wysoką stabilizację oraz stanowiąc wspólną, unikatową całość, którą możesz wzbogacić swoją przestrzeń w jadalni, przyciągając uwagę i ciesząc się ich designem.
Cechy produktu:
- obicie w musztardowym welurze,
- miękkie siedzisko,
- metalowe nogi w kolorze siedziska,
- unikatowy design,
- subtelne przeszycia,
- stabilna konstrukcja,
- 4 krzesła w zestawie,
- do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Głębokość | 60 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Wysokość | 92 cm |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Szerokość siedziska | 46 cm |
| Wysokość siedziska | 40 cm |
| Wysokość oparcia | 45 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Kolor nóżek | żółte |
| Materiał nóżek | metalowe |
| Materiał obicia | welur |
| Kolor obicia | żółty |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Liczba krzeseł w zestawie | 4 |