Zestaw 6 krzeseł tapicerowanych TM31 w jasnoszarym welurze i na czarnych nogach
Cena regularna:
1 554,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 6 krzeseł tapicerowanych SK31 w jasnoszarym welurze i na czarnych nogach
Zestaw czterech krzeseł nowoczesnego modelu TM31 ze względu na swoją smukłą formę doskonale wkomponuje się nawet do niewielkich pomieszczeń, subtelnie nadając wyjątkowego stylu i ciesząc swoją funkcjonalnością.
Komfortowe siedzisko zostało obite niezwykle wytrzymałym i przyjemnym w dotyku welurem barwy jasnoszarej. Alternatywą dla tradycyjnego szycia są stylowe przeszycia na siedzisku, które nadają krzesłu unikalnej estetyki.
Charakterystyczny design nasz model krzesła zawdzięcza efektownej podstawie z czarnych metalowych nóg, które wyróżnia oryginalna forma. Ta bezpieczna i stabilna podstawa swoim unikatowym stylem sprawia, że nasz produkt staje się nowoczesnym meblem.
Szukasz estetycznych krzeseł, które połączą wysoką funkcjonalność i subtelnie nadadzą stylu w Twoim pomieszczeniu? W takim razie nasz zestaw czterech krzeseł tapicerowanych TM31 zagości w Twoim domu na lata.
Cechy produktu:
- nowoczesny design,
- czarne metalowe nogi,
- estetyczne przeszycia,
- obicie w jasnoszarym welurze,
- 6 krzeseł w zestawie,
- do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Głębokość | 40 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Wysokość | 94 cm |
| Głębokość siedziska | 40 cm |
| Szerokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość oparcia | 45 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Kolor nóżek | czarne |
| Materiał nóżek | metalowe |
| Materiał obicia | welur |
| Kolor obicia | jasnoszary |
| Materiał korpusu | polipropylen |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Liczba krzeseł w zestawie | 6 |