Zestaw 6 krzeseł tapicerowanych TM76 w szarej ekoskórze na drewnianych nogach
Cena regularna:
1 494,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 6 krzeseł tapicerowanych TM76 w szarej ekoskórze na drewnianych nogach
Zestaw czterech krzeseł tapicerowanych TM76 to kwintesencja połączenia prostoty i wygody z niezwykle nowoczesnym designem w skandynawskim stylu. Minimalizm i uniwersalność to jego niewątpliwe zalety, które sprawią, że model ten zagości w Twoim domu na lata, stając się ulubionym miejscem nie tylko do posiłku, ale również uwielbianym przez Twoich gości miejscem spotkań.
Niepowtarzalnego klimatu modelowi krzesła TM76 niewątpliwie dodaje stabilna podstawa stworzona z zachwycających drewnianych nóg w kolorze jasnego buku, wzbogacona o czarne pałąki, które komponują się w nowoczesną całość.
Niesamowity efekt wizualny tworzy wygodny korpus, obity łatwą w utrzymaniu ciemnoszarą ekoskórą wysokiej jakości i wzbogacony o efektowne pikowanie guzikami dopełnione modnymi przeszyciami.
Tak starannie wykończony model krzesła, sprawia, że nada niepowtarzalnego stylu Twojej jadalni, służąc jako nowoczesny element dekoracyjny i pozostając przy tym wysoce wygodnym w trakcie użytkowania dla Twojej pełnej satysfakcji.
Cechy produktu:
- skandynawski styl,
- obicie w ciemnoszarej ekoskórze,
- efektowne pikowanie,
- drewniane nogi w kolorze jasnego buku,
- świetny element dekoracyjny,
- czarne pałąki,
- 6 krzeseł w zestawie,
- do samodzielnego montażu.
Dane techniczne
| Głębokość | 46 cm |
| Szerokość | 44 cm |
| Wysokość | 84 cm |
| Głębokość siedziska | 38 cm |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość oparcia | 40 cm |
| Tolerancja wymiaru | +/- 2 cm |
| Kolor nóżek | kolor drewna |
| Materiał nóżek | drewniane |
| Materiał obicia | ekoskóra |
| Kolor obicia | ciemnoszary |
| Materiał korpusu | polipropylen |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Liczba krzeseł w zestawie | 6 |